Oferty pracy

Aktualnie szukamy zaangażowanych osób na poniższe stanowiska:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Twoje obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów telefonicznie, mailowo oraz podczas sporadycznych spotkań,
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi,
  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Analizowanie rynku i ofert konkurencji,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży w systemie CRM.

Nasze wymagania dla idealnego kandydata/ kandydatki

  • Dobre umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zainteresowania związane ze sportem będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w systemie podstawa (od 2000-3000 netto) + premia zależna od wyników sprzedaży,
  • Pracę na samodzielnym stanowisko opartą na zaufaniu,
  • Start-upową atmosferę bez korporacyjnego sztywniactwa,
  • Dla osoby, która jest zainteresowana sportem ta praca będzie połączeniem pasji z uczciwymi dochodami,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: contact@groundgame.com
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Rodzaj zatrudnienia: B2B/ Umowa o dzieło
Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu z opcją na pełen etat

  • Projektowanie nadruków na odzież,
  • Przygotowywanie grafiki na potrzeby stron www,
  • Przygotowanie projektów zgodnie z wymogami drukarni.

  • Dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator),
  • Kreatywność, sumienność,
  • Obsługa programów do montażu video (Premiere, Vegas) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania,
  • Dla osoby, która jest zainteresowana sportem ta praca będzie połączeniem pasji z uczciwymi dochodami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: contact@groundgame.com

WYŚLIJ E-MAIL NA ADRES: CONTACT@GROUNDGAME.COM

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”