Sposoby płatności

Dla Twojej wygody oferujemy wiele popularnych form płatności:

PRZELEWY24 / IAI PAY

Systemy Przelewy24 oraz IAI Pay pozwalają Ci w łatwy sposób realizować błyskawiczne przelewy. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł zapłacić za Swoje zakupy, co przyśpieszy realizację zamówienia. Jest to sposób, który pozwoli nam najszybciej zrealizować przesyłkę.

Przelewy24 oraz IAI Pay

PAYPAL

System PayPal pozwala Ci w szybki i łatwy sposób zapłacić za zakupy za pośrednictwem konta PayPal lub popularnych kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, Mastercard Electronic, MasterCard Mobile i inne). Jest to sposób, który pozwoli nam najszybciej zrealizować przesyłkę.

PayPal

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność przy odbiorze jest realizowana przy wyborze odpowiedniej opcji podczas składania zamówienia. W tym przypadku płacisz w paczkomacie lub u kuriera odbierając paczkę.

CENY

Ceny towarów podawane są w złotych polskich lub w Euro i są cenami brutto, tzn. zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
ZGADZAM SIĘ
pixel