Wałki do masażu / rollery

ilość znalezionych towarów: 1

Wałki do masażu, czyli tzw. rollery, to świetny sposób nie tylko na regenerację mięśni po treningu, ale również na rozgrzanie ich przed właściwymi ćwiczeniami. Idealnie sprawdzą się podczas korygowania wad postawy, poprawy sprawności motorycznej, jak również niwelowania bólu mięśniowego.

 

Zestaw do masażu Ground Game to 3 elementy, dzięki którym rozluźnisz lub rozgrzejesz mięśnie. Zapewnia wszechstronne możliwości masażu wszystkich najistotniejszych części ciała.

- płaski wałek o szerokości 30 cm

- piłka do masażu o szerokości 8 cm

- podwójna piłka o rozmiarze 8x17 cm

 

Dowiedz się więcej na temat rollowania:

- Zobacz film, w którym Agata Korzemiacka, trener personalny, opowiada jak i po co rolować oraz czym jest powięź mięśniowa,

- Zobacz film, w którym Przemysław Wojdalski, trener personalny, pokazuje przykładowe ćwiczenia mobility z zastosowaniem zestawu do masażu Ground Game.

      Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
      ZGADZAM SIĘ
      pixel