Kominy wielofunkcyjne

ilość znalezionych towarów: 3

Kominy wielofunkcyjne to przydatny gadżet każdego sportowca. W chłodne dni ochroni przed zimnem i wiatrem, a w upalne osłoni kark przed promieniami słonecznymi.

Komin wielofunkcyjny to także wygodna alternatywa dla maseczki ochronnej. Jeśli często zapominasz wziąć ją ze sobą lub czujesz się w niej niekomfortowo, używaj komina, którym sprawnie osłonisz nos i usta.

 

Poznaj zalety komina wielofunkcyjnego

- uniwersalność - to Ty decydujesz, jak chcesz nosić komin i do czego go używać. Buff chętnie wybierają osoby trenujące na dworze, np. w trakcie biegania, jazdy na rowerze, górskich wspinaczek. Sprawdza się jako szalik, czapka, bandana, kominiarka, opaska, a także maska ochronna.
- prostota - Choć wygląda niepozornie, ma mnóstwo zastosowań, a do tego jest dostępnym w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Jest także kompaktowy - po złożeniu zmieści się nawet w kieszeni kurtki.
- trwałość - to produkt na lata, który zachowuje swoje właściwości i wygląd.
- lekkość - komin osłoni szyję i twarz równie skutecznie co szal lub chusta, ale nie obciąży przy tym barków. Sprawdza się zarówno zimą, jak i latem.
- komfort - każdy komin wielofunkcyjny Ground Game powstaje z szybkoschnącego materiału odprowadzającego wilgoć, dlatego jest o lepszy od klasycznych wełnianych czy bawełnianych szalików.

 

Jak nosić buff / komin wielofunkcyjny?

- szalik
- chusta
- czapka
- kominiarka
- opaska na głowę
- opaska na ręce
- gumka do włosów
- maseczka

      Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
      ZGADZAM SIĘ
      pixel