Wałki do masażu / rollery

ilość znalezionych towarów: 1

Wałki do masażu, czyli tzw. rollery, to świetny sposób nie tylko na regenerację mięśni po treningu, ale również na rozgrzanie ich przed właściwymi ćwiczeniami.

Idealnie sprawdzą się podczas korygowania wad postawy, poprawy sprawności motorycznej, jak również niwelowania bólu mięśniowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rollowania? Obejrzyj filmik, w którym trener personalny, Agata Korzemiacka opowiada jak i po co rolować oraz czym jest powięź mięśniowa?

 

Zestaw do masażu

Wałki do masażu Ground Game oferujemy w bestsellerowym zestawie, w którym otrzymasz dwie piłki do masażu gratis. Zestaw składający się z płaskiego wałka do masażu o szerokości 30cm, piłki do masażu o średnicy 8cm oraz podwójnej piłki zapewnia wszechstronne możliwości masażu wszystkich najistotniejszych części ciała.

      Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
      ZGADZAM SIĘ
      pixel