Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Stwórz nową listę zakupową

Kariera

Kariera

Od ponad 14 lat nieustannie rozwijamy się na rynku sprzedaży sprzętu i odzieży sportowej oraz powiększamy nasz zespół. Zobacz aktualne oferty pracy w Ground Game.

Sales Representative

Miejsce pracy: Szczecin / Zielona Góra
Twoim zadaniem będzie dbanie o relacje biznesowe z trenerami i klubami oraz nawiązywanie nowych współprac międzynarodowych, dlatego wymagamy znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową.

Zakres obowiązków:
- Dbanie o pozytywne relacje z klientami,
- Nawiązywanie nowych współprac,
- Nadzór nad realizacją zleceń dla klientów,
- Stała współpraca z działem graficznym i działem marketingu.

Wymagania:
- Biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom CAE),
- Doświadczenie w sprzedaży,
- Swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Umowa o pracę na pełny etat lub B2B,
- Wysoka prowizja od sprzedaży,
- Przyjazny proces onboardingu i wdrożenia do zadań,
- Dostęp do szkoleń oraz platform wiedzy branżowej,
- Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 8:00 a 9:00.

Księgowy/a

Miejsce pracy: Szczecin
Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych i wszystko, co z tym związane. Gwarantujemy bardzo dobrą atmosferę w stale rozwijającej się organizacji i pełnej wsparcia atmosferze.

- Prowadzenie pełnej księgowości,
- Rozliczanie podatków (VAT, CIT), sporządzanie deklaracji podatkowych i informacji do odpowiednich urzędów,
- Nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg,
- Nadzór i odpowiedzialność nad poprawnym i terminowym rozliczaniem inwentaryzacji zapasów,
- Przygotowywanie deklaracji na potrzeby GUS oraz NBP,
- Przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowych,
- Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca,
- Prowadzenie kasy spółki i księgowanie raportów kasowych,
- Rozliczanie i księgowanie delegacji pracowniczych, w tym zagranicznych.

Wymagania:
- Min. 3-letnie na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego,
- Doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych,
- Wykształcenie kierunkowe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne),
- Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i polskiej ustawy o rachunkowości,
- Samodzielność w prowadzeniu spraw finansowych,
- Bardzo dobra znajomość programu Subiekt GT oraz Rachmistrz,
- Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Dlaczego warto z nami pracować?

Fajna atmosfera

Pracujemy w małym i zgranym zespole, w którym kładziemy nacisk na jasną komunikację i współpracę. Wszyscy się znamy i lubimy.

Znana marka

Cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród trenerów, zawodników i klubó sportów walki. Stawiamy na rozwój na rynku międzynarodowym.

Połączenie hobby z pracą

Trenujesz sporty walki? Praca w Ground Game pozwala czerpać radość z pracy związanej z Twoimi zainteresowaniami.

Jesteś zdecydowany/-na? Aplikuj!

Wyślij swoje CV, podając w tytule stanowisko, na które aplikujesz. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji.

contact@groundgame.com
pixel