Program Partnerski

PROGRAM PARTNERSKI

Skorzystaj z naszego Programu Partnerskiego, polecaj nasz sklep lub produkty innym i zbieraj punkty, a następnie wymieniaj je na produkty!

JAK TO DZIAŁA?

Ground Game - Partner program
Załóż konto

Do Twojego konta będą przypisywane prowizje za zakupy wykonane z Twojego polecenia. Jeżeli jeszcze nie masz konta w naszym sklepie, załóż nowe konto:

Ground Game - program partnerski
Polecaj nasze produkty

Do wykorzystania masz 3 różne formy współpracy, możesz wybrać tylko jedną najwygodniejszą lub skorzystać ze wszystkich trzech!

Promocja w sieci

Skorzystaj z Generator kodów i bannerów , umieść wygenerowane linki lub reklamy na swojej stronie internetowej lub przekaż/wyślij znajomym. Za każdy zakup w naszym sklepie dokonany przez osobę, która skorzysta z Twojego polecenia otrzymasz prowizję w postaci punktów.

Zamówienia grupowe

Zbierz zamówienia wśród Swoich znajomych lub członków klubu i dokonaj zakupu za pomocą Swojego konta. Im większa kwota zamówienia tym więcej otrzymasz punktów. Skontaktuj się z nami na shop@groundgame.com , jeżeli jesteś zainteresowany stałą współpracą i otrzymaniem jeszcze korzystniejszych warunków.

Kody rabatowe

Skontaktuj się z nami na shop@groundgame.com , aby otrzymać kody rabatowe, które możesz rozdawać klientom lub znajomym. Za każdy zakup dokonany za pomoca kodu rabatowego otrzymasz prowizję w postaci punktów. To idealne rozwiązanie dla promocji offline.

Ground Game - program partnerski
Zbieraj punkty

Każde 10zł wydane za zakup przez klientów z Twojego polecenia to dodatkowy 1 punkt na twoim koncie. Punkty możesz wymieniać na produkty. Stan Swojego konta możesz łatwo sprawdzić w panelu:

Ground Game - program partnerski
Wymieniaj punkty na produkty

Za zgromadzone punkty możesz kupować produkty w naszym sklepie lub wymieniać je na atrakcyjne rabaty. Każdy 1 punkt to 1 zł do wydania w naszym sklepie.

Ground Game - program partnerski
Pełna kontrola

Współpraca z nami to pełna kontrola nad programem partnerskim i jasne zasady. W każdej chwili, za pomocą panelu masz dostęp do informacji o aktualnie zgromadzonych punktach oraz do statystyk zamówień dokonanych z Twojego polecenia.

Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
ZGADZAM SIĘ
pixel