Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli zakupiony produkt z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w terminie 14 dni od jego otrzymania. Pamiętaj, żeby otrzymać zwrot pełnej zapłaconej kwoty produkt nie może być używany (produkt może zostać przymierzony, ale nie może nosić śladów użytkowania, być zniszczony lub wyprany).

Sprawdź jak działają zwroty zorganizowane przez nasz sklep


Lub skorzystaj z tradycyjnego sposobu zwrotu towarów z wykorzystaniem formularza:


1. Pobierz i wypełnij formularz: Formularz zwrotu

2. Odeślij podpisany formularz razem z produktem w ciągu 14 dni od otrzymania produktu na adres:

Ground Game - Salon sprzedaży
Centrum Handlowe Nowy Turzyn
Aleja Bohaterów Warszawy 40
Lokal 2F1
70-342 Szczecin

Zwrot pieniędzy nastąpi od razu po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru. W przypadku zwrotu, koszty przesyłki zwracanego produktu pokrywa klient.

REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby produkt wysyłany do Ciebie był pozbawiony jakichkolwiek wad oraz był w nienagannym stanie. Jeśli zdarzy się jednak, że otrzymasz wadliwy produkt poinformuj nas o tym jak najszybciej, wysyłając maila z opisem problemu na shop@groundgame.com W przypadku stwierdzenia wady możesz:

  • Złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  • Złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  • Żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  • Żądać usunięcia wady.Dla ułatwienia przygotowaliśmy formularz reklamacyjny dostępny pod linkiem: Formularz reklamacyjny

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojego oświadczenia lub żądania. W przypadku reklamacji koszty wysyłki wadliwego produktu ponosi sprzedawca.

Wszystkie pytania związane z reklamacjami prosimy kierować na adres: reklamacje@groundgame.comSzczegółowe warunki zwrotów i reklamacji dostępne są w Regulaminie.

pixel