Saszetki

ilość znalezionych towarów: 1

Saszetki zakładane na biodro to rewelacyjny dodatek, bez którego wielu osobom ciężko się obejść. Nic w tym dziwnego. Na pewno niejednokrotnie zdarzyło Ci się mieć wypchane kieszenie kluczami czy dokumentami. A gdzie miejsce na telefon i portfel? Przychodzimy z pomocą, oferując wysokiej jakości nerki, dzięki którym wszystkie drobiazgi możesz mieć zawsze przy sobie. 

Materiał, z którego zostały wykonane jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Nasze saszetki zaopatrzone są w 3 kieszenie, a także pas od wewnętrznej strony, dzięki któremu zminimalizowane jest ryzyko zsunięcia się jej zarówno podczas biegania, jazdy na rowerze czy codziennych czynności. 

      Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
      Zamknij
      pixel