Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 1 )

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 1 )

Profesjonalne ochraniacze na zęby Ground Game to gwarancja bezpiecznego i komfortowego treningu. Ochraniacz na szczękę to podstawowy sprzęt dla każdej osoby trenującej sporty walki takie jak MMA, BJJ / jiu jitsu, Muay Thai, boks czy kickboxing.

 

Ochrona

Dzięki specjalnej budowie i odpowiedniemu dopasowaniu ochraniacz szczęki zabezpiecza zęby i całą jamę ustną przed urazami, które mogą nastąpić w wyniku uderzeń. Ochraniacz na zęby zalecamy stosować przede wszystkim podczas treningów wszystkich sportów uderzanych, ale również w sportach walki takich jak BJJ, gdzie zawodnik również jest narażony na przypadkowe uderzenia.

 

Design

Ochraniacze na szczękę Ground Game zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo, ale równie ważne są komfort i wygląd. Oferujemy najpopularniejsze, pojedyncze ochraniacze na zęby, które w odróżnieniu od podwójnych są wygodniejsze i nie utrudniają oddychania. Najwyższej jakości materiały pozwalają na idealne, indywidualne  dopasowanie ochraniacza do szczęki każdego zawodnika a wyjątkowe wzory zapewniają nietuzinkowy wygląd. Każdy ochraniacz na zęby Ground Game dostarczany jest z plastikowym pudełkiem.

 

Instrukcja przygotowania

Do każdego ochraniacza szczęki dołączamy instrukcję, która w kilku krokach ilustruje jak dopasować ochraniacz do swojej szczęki/zębów.

 

Konserwacja

Po każdym treningu zalecamy dokładnie przepłukać ochraniacz na zęby wodą, a następnie wysuszyć. Ochraniacz na zęby powinien być przenoszony w dołączonym pudełku, które chroni przez zabrudzeniem i uszkodzeniami.

 

pixel