Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 4 )

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 4 )

Profesjonalne ochraniacze na zęby Ground Game to gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich zębów trakcie treningu. Jeśli trenujesz sporty walki takie jak MMA, BJJ, Muay Thai, boks, kickboxing czy inną dyscyplinę, w której jesteś narażony na ciosy (nawet przypadkowe) w głowę, ochraniacz na żeby powinien znaleźć w Twojej torbie treningowej.

Ochraniacze na szczękę Ground Game zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Ochraniacze dopasowują się do kształtu zębów i wygodnie leżą, skutecznie chroniąc przed ciosami i amortyzując ich siłę. Wszystkie ochraniacze na zęby są dostępne w uniwersalnym rozmiarze - kluczem do sukcesu jest prawidłowe uformowanie. Zadbaliśmy także o oryginalny wygląd, a grafikę pokryliśmy laminatem tak, aby nie ścierała się w trakcie używania ochraniacza. W zestawie znajduje się plastikowe pudełko.

Dlaczego warto używać ochraniacza na zęby?

Dzięki specjalnej budowie i odpowiedniemu dopasowaniu ochraniacz szczęki zabezpiecza zęby i całą jamę ustną przed urazami, które mogą nastąpić w wyniku uderzeń. Ochraniacz na zęby przydaje się przede wszystkim podczas treningów wszystkich sportów uderzanych, ale również w sportach walki takich jak brazylijskie jiu jitsu, gdzie zawodnik również jest narażony na przypadkowe uderzenia. Cena ochraniacza jest zdecydowanie niższa niż kosztownwe i bolesne zabiegi u dentysty, dlatego nawet jeśli dopiero jesteś na początku swojej przygody ze sportami walki, zainwestuj w porządny ochraniacz na zęby.

Ochraniacz na zęby a aparat ortodontyczny

Aparat ortodontyczny nie jest przeciwwskazaniem do używania ochraniacza. Wręcz przeciwnie. Zęby i jama ustna osób noszących aparat są bardziej narażone na urazy, dlatego tym bardziej należy stosować ochraniacz w trakcie treningu. Nawet pozornie niewielkie uderzenie może uszkodzić zamki i druty i prowadzić do pilnej i nieprzyjemnej wizyty u ortodonty.

Rodzaje ochraniaczy na zęby Ground Game

Oferujemy najpopularniejsze, pojedyncze ochraniacze na zęby, które w odróżnieniu od podwójnych są wygodniejsze i nie utrudniają oddychania. Najwyższej jakości materiały pozwalają na idealne, indywidualne dopasowanie ochraniacza do szczęki każdego zawodnika a wyjątkowe wzory zapewniają nietuzinkowy wygląd. Każdy ochraniacz na zęby Ground Game dostarczany jest z plastikowym pudełkiem.

Ochraniacz na zęby - jak dopasować?

Do każdego ochraniacza szczęki dołączamy instrukcję, jak w kilku krokach dopasować ochraniacz do swojej szczęki/zębów. Prawidłowo uformowany ochraniacz nie powinien spadać. Z czasem w trakcie użytkowania pianka może się zmieniać kształt, dlatego zalecamy, aby regularnie ponawiać formowanie ochraniacza, a zużyty lub uszkodzony wymieniać na nowy model.

Jak dbać o ochraniacz na zęby?

Po każdym treningu zalecamy dokładnie przepłukać ochraniacz na zęby wodą, a następnie wysuszyć. Ochraniacz na zęby powinien być przenoszony w dołączonym pudełku, które chroni przez zabrudzeniem i uszkodzeniami.

pixel