Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 3 )

Ochraniacze na zęby / Ochraniacze na szczękę

( ilość produktów: 3 )

Profesjonalne ochraniacze na zęby Ground Game to gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich zębów trakcie treningu. Jeśli trenujesz sporty walki takie jak MMA, BJJ, Muay Thai, boks, kickboxing czy inną dyscyplinę, w której jesteś narażony na ciosy (nawet przypadkowe) w głowę, ochraniacz na żeby powinien znaleźć w Twojej torbie treningowej.

Ochraniacze na szczękę Ground Game zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Ochraniacze dopasowują się do kształtu zębów i wygodnie leżą, skutecznie chroniąc przed ciosami i amortyzując ich siłę. Wszystkie ochraniacze na zęby są dostępne w uniwersalnym rozmiarze - kluczem do sukcesu jest prawidłowe uformowanie. Zadbaliśmy także o oryginalny wygląd, a grafikę pokryliśmy laminatem tak, aby nie ścierała się w trakcie używania ochraniacza. W zestawie znajduje się plastikowe pudełko.

Dlaczego warto używać ochraniacza na zęby?

Dzięki specjalnej budowie i odpowiedniemu dopasowaniu ochraniacz szczęki zabezpiecza zęby i całą jamę ustną przed urazami, które mogą nastąpić w wyniku uderzeń. Ochraniacz na zęby przydaje się przede wszystkim podczas treningów wszystkich sportów uderzanych, ale również w sportach walki takich jak brazylijskie jiu jitsu, gdzie zawodnik również jest narażony na przypadkowe uderzenia. Cena ochraniacza jest zdecydowanie niższa niż kosztownwe i bolesne zabiegi u dentysty, dlatego nawet jeśli dopiero jesteś na początku swojej przygody ze sportami walki, zainwestuj w porządny ochraniacz na zęby.

Ochraniacz na zęby a aparat ortodontyczny

Aparat ortodontyczny nie jest przeciwwskazaniem do używania ochraniacza. Wręcz przeciwnie. Zęby i jama ustna osób noszących aparat są bardziej narażone na urazy, dlatego tym bardziej należy stosować ochraniacz w trakcie treningu. Nawet pozornie niewielkie uderzenie może uszkodzić zamki i druty i prowadzić do pilnej i nieprzyjemnej wizyty u ortodonty.

Rodzaje ochraniaczy na zęby Ground Game

Oferujemy najpopularniejsze, pojedyncze ochraniacze na zęby, które w odróżnieniu od podwójnych są wygodniejsze i nie utrudniają oddychania. Najwyższej jakości materiały pozwalają na idealne, indywidualne dopasowanie ochraniacza do szczęki każdego zawodnika a wyjątkowe wzory zapewniają nietuzinkowy wygląd. Każdy ochraniacz na zęby Ground Game dostarczany jest z plastikowym pudełkiem.

Ochraniacz na zęby - jak dopasować?

Do każdego ochraniacza szczęki dołączamy instrukcję, jak w kilku krokach dopasować ochraniacz do swojej szczęki/zębów. Prawidłowo uformowany ochraniacz nie powinien spadać. Z czasem w trakcie użytkowania pianka może się zmieniać kształt, dlatego zalecamy, aby regularnie ponawiać formowanie ochraniacza, a zużyty lub uszkodzony wymieniać na nowy model.

Jak dbać o ochraniacz na zęby?

Po każdym treningu zalecamy dokładnie przepłukać ochraniacz na zęby wodą, a następnie wysuszyć. Ochraniacz na zęby powinien być przenoszony w dołączonym pudełku, które chroni przez zabrudzeniem i uszkodzeniami.

pixel