Ground Game Banda

Ground Game Banda

Ground Game Banda to grupa zawodników, których wspieramy w ich walce by stać się mistrzami. Przyszłość sportu leży w ludziach, którzy są gotowi poświęcić całe życie oraz ogrom pracy w dążeniu do doskonałości. Mamy szczęście pracować z ludźmi, którzy nie tylko są świetnymi zawodnikami ale również oddanymi przyjaciółmi.

Marcin Held
MARCIN HELD

ZAWODNIK MMA

Kiedyś najmłodszy czarny pas BJJ w Polsce, a od dawna uznany zawodnik MMA. Weteran takich organizacji jak Bellator, UFC czy ACA. Bardzo widowiskowo walczący parterowiec, który zawsze dąży do skończenia przeciwnika przed czasem. Oglądanie Marcina w akcji to gratka dla wszystkich fanów sportów chwytanych.

Marcin Tybura
MARCIN TYBURA

ZAWODNIK MMA

Pierwsza dziesiątka rankingu UFC. Numer jeden wagi ciężkiej w Polsce. Marcin swoją pracowitością, skromnościa i talentem mógłby obdarować przynajmniej kilku innych zawodników. Wywodzi się z brazylisjkiego jiu jitsu ale obecnie jego stójka jest na równie wysokim poziomie co jego parter.

Maciej Różański
MACIEJ RÓŻAŃSKI

ZAWODNIK MMA

Człowiek, który każdy element swojej gry ma surowo dopięty na ostatni guzik. Utytułowany grappler z kilkoma tytułami Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu, począwszy od niebieskiego pasa. Równie dobrze radzi sobie w MM. Niestety rozwój jego kariery stopowały często przyczyny losowe. Mimo to jest czołowy polski „średnim” w MMA.

Sebastian Romanowski
SEBASTIAN ROMANOWSKI

ZAWODNIK MMA

Pasjonat ciężkich treningów oraz podejmowania wyzwań. Zawodnik o wielkim sercu do walki. Zaczynał jako dziecko od zapasów jednak chęć rywalizacji pociągnęła go do zawodowych walk w MMA. Jest znany z tego, że nikomu nie odmawia skrzyżowania rękawic. Walczy w wadze piórkowej i nieustannie trenuje by realizować swoją pasje.

Dawid Żywica
DAWID ŻYWICA (1991-2016)

ZAWODNIK MMA

Zawsze chciał wygrywać szybko, często to robił w pięknym stylu, który zapadał na długo w pamięci. Uśmiechnięty i skory do pomocy takiego zapamiętamy Dawida. Do dzisiaj jest nam ciężko pogodzić się ze stratą tego młodego zawodnika, którego wpieraliśmy praktycznie od początku jego kariery.

Adam Niedźwiedź
ADAM NIEDŹWIEDŹ

ZAWODNIK MMA

Adam przy odrobinie szczęścia, czyli gdy będą omijały go kontuzje, zwojuje bardzo wiele zarówno na matach grapplingu jak i MMA. Jest to prawdziwy atleta, który ma przed sobą jeszcze wiele lat wspaniałej kariery. Z roku na rok widzimy potężny rozwój u zawodnika Natal Gold Team, który wkrótce zaprocentuje szczególnie w MMA.

Zbigniew Tyszka
ZBIGNIEW „ZYBI” TYSZKA

2X MISTRZ EUROPY ADCC

Zawodnik i trener o wielkiej charyzmie. Jako grappler spełnił wszystkie cele, które sobie postawił. Wychował Mistrzów Europy ADCC. Aktualnie zawiesił karierę zawodniczą by poświęcić się trenowaniu swoich podopiecznych oraz przygotowywać zawodników MMA. Znany w całej Europie oraz ceniony specjalista od dźwigni na nogi.

Mateusz Szczeciński
MATEUSZ SZCZECIŃSKI

VCE MISTRZ EUROPY ADCC

Objawienie dwóch ostatnich sezonów. Bardzo utalentowany grappler, który ma na swoim rozkładzie wszystkie największe nazwiska polskiej sceny BJJ. Mimo młodego wieku, świetnie sprawdza się w roli trenera, a jego kariera zawodnicza dopiero nabiera tempta. Obserwujcie go bo będzie o nim głośno!

Jędrek Loska
JĘDREK LOSKA

CZARNY PAS BJJ

Gdyby zrobić ranking najskromniejszych zawodników to Jędrzej zawsze otwierałby tabelę. Dziesiątki medali i wyróżnień zdobytych na licznych turniejach krajowych oraz zagranicznych. Jędrzej poświęcił się w stu procentach brazylijskiemu jiu-jitsu, pracuje jako trener. Członek kadry narodowej Ne Waza.

Mieszko Maciejewski
MIESZKO „MIEXON” MACIEJEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Typ zawodnika, który gdy przechodzi obok Ciebie czujesz na pierwszy rzut, że nie jest to człowiek z przypadku. Pasjonat, który poświęcił kawał życia i zdrowia jiu jitsu. Mieszko jest znany ze stylu, który niekiedy zupełnie nie pasuje do kategorii ciężkiej. Pomimo swoich gabarytów nie ma problemu zrolować berimbolo.

Przemysław Gnat
PRZEMYSŁAW „PRZEMO” GNAT

CZARNY PAS BJJ

Lider Zenith BJJ w Polsce. Trener, który budzi respekt i poważanie. Dysponuje piekielnie silnym uchwytem. Swoją grę na macie toczy konsekwentnie i powoli. Niby wiesz co się stanie i starasz się temu zapobiec, ale i tak lądujesz w pułapce bez wyjścia. Założyciel jedynej akademii BJJ w Gnieźnie. Ceniony sędzia.

Grzegorz Kloc
GRZEGORZ „YAMA” KLOC

CZARNY PAS BJJ

Pomimo stosunkowo młodego wieku Grzesiek był świadkiem narodzin polskiej sceny jiu-jitsu oraz mma w której brał i bierze udział do dnia dzisiejszego. Zawodnik, który dużo analizuje w walce i wprowadza w życie własne rozwiązania. Największą satysfakcję sprawiają mu przemyślane akcje, które górują nad siłą fizyczną.

Karol Dzieniszewski
KAROL „DZIKI” DZIENISZEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Gdy Karol złapie na coś bakcyla będzie z „dzikim” uporem maniaka wdrażać to w życie do momentu osiągnięcia perfekcji. Zdyscyplinowany i przyzwyczajony do ciężkiej pracy dzięki której osiąga kolejne cele. Niegdyś rozważał starty w MMA, ale ostatecznie wygrała pasja do grapplingu.

Marian Klosowski
MARIAN „SANTOS” KŁOSOWSKI

CZARNY PAS BJJ

Marian to typ sportowego świra, który w momencie postawienia stopy na mate wpada w trans przemyśleń i prób wykonywania technik, który może nie mieć końca. Szczególnie gdy mówimy o dźwigniach na nogi, które sprawiają mu najwięcej przyjemności i satysfakcji. W młodości był utytułowanym pięściarzem, nie wyklucza startów w MMA.

Krzysztof Łukaszewicz
KRZYSZTOF ŁUKASZEWICZ

CZARNY PAS BJJ

Trener oraz zawodnik z licznymi sukcesami. Gdy siedzisz obok Krzyśka pokazującego techniki to emocje, których możesz doświadczyć to spokój, zaufanie, opanowanie i pewność siebie. Taki Krzysztof jest również podczas walki. Tutaj nie ma niepotrzebnych ruchów, wszystko jest przemyślane i czeka na swoją kolej.

Jarosław Gajek
JAROSŁAW „PUMBA” GAJEK

CZARNY PAS BJJ

Pumba jest człowiekiem, który udowodnił przede wszystkim sobie, że motywacja jest kluczem do sukcesu. Z nastolatka posiadającego nadwagę dorobił się czarnego pasa bjj, licznych medali na arenie międzynarodowej oraz pewności siebie, która czasem jest bezcenna. Często walczy niestety z kontuzjami, ale ważne że zawsze wygrywa.

Łukasz Michalec
ŁUKASZ MICHALEC

CZARNY PAS BJJ

Wychowanek Zbigniewa Tyszki. Zybi miał proste zadanie, musiał jedynie pokazać techniki charakternemu chłopakowi, który chłonął jiu-jitsu jak gąbka. Niezwykle ambitny i zawsze mierzący bardzo wysoko. Ambicja dwukrotnie zaprowadziła go do uczestnictwa w Mistrzostwach Świata ADCC. Teraz celem jest medal.

Maciej Kałuszewski
MACIEJ „KAKA” KAŁUSZEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Kaka jest opanowany zarówno na macie jak i życiu, ale przy tym zdeterminowany i zdecydowanym na pewne ruchy. Wielkie możliwości motoryczne sprawiają, że mimo upływającego czasu jeszcze długo będzie postrachem młodzieży. Wyjątkowa odporność na ból oraz pokonywanie niesprzyjających okoliczności to siły napędowe Maćka.

Kacper Rot
KACPER „OŚMIORNICA” ROT

CZARNY PAS BJJ

Ośmiornica ma jedną zasadę na macie: nie klepać. Niejednokrotnie widzieliśmy, gdy Kacper przegrywał walkę po czym dochodziło do kontrataku i to on wychodził zwycięsko. Pomimo młodego wieku jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem i ze sporymi szansami na bycie czołowym czarny pasem w Polsce.

Tomasz Niewiara
TOMASZ „NATAL” NIEWIARA

CZARNY PAS BJJ

Natal jest fanatykiem ciężkiej pracy. Swoją pogodą ducha zaraził wielu młodych ludzi jiu-jitsu. Analizuje wiele walk co czyni go również, pomimo młodego wieku, świetnym trenerem. W kilka lat stworzył jeden z najprężniej rozwijających się klubów BJJ i MMA na Górnym Śląsku. Ciągle się rozwija tak samo jak jego zawodnicy.

Bartek Kulczycki
BARTEK KULCZYCKI

CZARNY PAS BJJ

Jedna z barwniejszych postaci w naszym teamie. Bartek po prostu ma pomysł na siebie i realizuje go konsekwentnie. Godzi obowiązki trenera oraz członka kadry narodowej ne waza. Wyróżnia go pewność siebie i łamanie schematów do których jesteśmy tak przyzwyczajeni.

Piotr Fręchowicz
PIOTR „GUMIŚ” FRĘCHOWICZ

CZARNY PAS BJJ

Gumiś rozpoczął treningu w 2013 roku i jest w tym momencie jednym z najdynamiczniej rozwijających się zawodników w naszym kraju. Grappler pochodzący z Radomia zdobył na krajowej arenie praktycznie wszystkie najbardziej wymagające tytuły. Po dwóch latach treningów wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Europy ADCC w kategorii pro ocierając się o mundial.

Sebastian Parat
SEBASTIAN „GIZMO” PARAT

TRENER PERSONALNY

Bardzo dobry człowiek, który prawdopodobnie nie skrzywdziłby nawet muchy pomimo tego iż dysponuje siłą tura. Rzemieślnik świadom tego, że tylko ciężka praca przynosi efekty. Przybrał pseudonim „Trener Spartanin”, pewnie ze względu na to, że jego reżim treningowy jak i dieta są bardzo surowe i bezkompromisowe.

Hubert Szymajda
HUBERT SZYMAJDA

ZAWODNIK MMA

Hubert reprezentujący wschodnią stronę Polski jest uzależniony od treningu. Lubi gdy coś się dzieje i może uczestniczyć w nowych projektach. Zawsze skory do pomocy, swoim entuzjazmem przyciągnął na matę już niejednego adepta sportów walki. W MMA uwielbia poddawać rywali przed czasem.

Artur Kamiński
ARTUR KAMIŃSKI

ZAWODNIK MMA

Artur to osoba, która nie boi się podejmowania wyzwań i wierzy w siebie. Doskonale sprawdza się jako organizator i motywator. Potrafi przyciągać do siebie ludzi. W walce zawsze daje z siebie stoprocent, prawdopodobnie gdyby dostał okazję walki z GSP na jutro, dzisiaj już byłby w samolocie :)

Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
ZGADZAM SIĘ
pixel