Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ground Game Banda

Ground Game Banda

Ground Game Banda to grupa zawodników, których wspieramy w ich walce by stać się mistrzami. Przyszłość sportu leży w ludziach, którzy są gotowi poświęcić całe życie oraz ogrom pracy w dążeniu do doskonałości. Mamy szczęście pracować z ludźmi, którzy nie tylko są świetnymi zawodnikami ale również oddanymi przyjaciółmi.

Marcin Held
MARCIN HELD

ZAWODNIK MMA

Kiedyś najmłodszy czarny pas BJJ w Polsce, a od dawna uznany zawodnik MMA. Weteran takich organizacji jak Bellator, UFC czy ACA. Bardzo widowiskowo walczący parterowiec, który zawsze dąży do skończenia przeciwnika przed czasem. Oglądanie Marcina w akcji to gratka dla wszystkich fanów sportów chwytanych.

Claudio Calasans
CLAUDIO CALASANS

MISTRZ ŚWIATA BJJ, MISTRZ ŚWIATA ADCC

Claudio od najmłodszych lat był związany ze sportem. Na początku trenował JUDO, podobnie jak jego ojciec, żeby ostatecznie zająć się brazylijskim jiu jitsu w którym osiągnął ogromne sukcesy. W 2015 zdobył tytuł Mistrza Świata IBJJF oraz tytuł Mistrza Świata ADCC w kategorii Absoluto.

Marian Ziółkowski
MARIAN "GOLDEN BOY" ZIÓŁKOWSKI

ZAWODNIK MMA

Mistrz KSW w wadze lekkiej. Jeden z najbardziej doświadczonych, obecnie walczących zawodników MMA w Polsce. Doskonale ułożony technicznie, ze świetnymi warunkami fizycznymi jest absolutną czołówką europejskiego MMA.

Satoshi Ishi
SATOSHI ISHI

ZAWODNIK MMA

Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w judo w Pekinie. Doświadczony zawodnik MMA. Weteran takich organizacji jak Dream, RIZIN czy Bellator. Zawodnik kategorii ciężkiej z rekordem 23:12.

Sebastian Przybysz
SEBASTIAN PRZYBYSZ

ZAWODNIK MMA

Mistrz KSW w wadze koguciej. Zawodnik młodego pokolenia MMA w Polsce. Bardzo efektownie walczący zarówno w stójce jak i w parterze. Trenujący pod okiem legendy MMA w Polsce - Grzegorza Jakubowskiego.

Emilia Czerwińska
EMILIA CZERWIŃSKA

ZAWODNICZKA MMA

Jedna z najbardziej doświadczonych kobiet w sportach walki w Polsce. Stoczyła dziesiątki pojedynków na zasadach K1 i kickboxingu. Aktualnie skupia się na karierze w MMA walcząc dla federacji KSW.

Robert Bryczek
ROBERT BRYCZEK

ZAWODNIK MMA

Czerpanie siły z natury to prawdopodobnie jedna z głównych dewiz treningowych Roberta. Surowe treningi w górach, kąpiele w lodowatych potokach hartują stal w rękach jaką posiada zawodnik z Bielska. Aktualny mistrz wagi półśredniej FEN, zawsze otwarty na nowe wyzwania.

Maciej Różański
MACIEJ RÓŻAŃSKI

ZAWODNIK MMA

Człowiek, który każdy element swojej gry ma surowo dopięty na ostatni guzik. Utytułowany grappler z kilkoma tytułami Mistrza Polski w brazylijskim jiu jitsu, począwszy od niebieskiego pasa. Równie dobrze radzi sobie w MMA. Niestety rozwój jego kariery stopowały często przyczyny losowe. Mimo to jest czołowym polskim „średnim” w MMA.

Igor Michaliszyn
IGOR MICHALISZYN

ZAWODNIK MMA

Wschodząca gwiazda kategorii półśredniej MMA, reprezentant młodego pokolenia, który czuje się dobrze w każdej płaszczyźnie walki. Niezwykle sprawny i pracowity chłopak, czasami zastanawiamy się czy on kiedyś odpoczywa. Wolne chwile od treningów dorabia solidnymi trasami na kolarzówce. Ten typ tak ma, lubi dobry zajazd ;)

Zbigniew Tyszka
ZBIGNIEW „ZYBI” TYSZKA

2X MISTRZ EUROPY ADCC

Zawodnik i trener o wielkiej charyzmie. Jako grappler spełnił wszystkie cele, które sobie postawił. Wychował Mistrzów Europy ADCC. Aktualnie zawiesił karierę zawodniczą by poświęcić się trenowaniu swoich podopiecznych oraz przygotowywać zawodników MMA. Znany w całej Europie oraz ceniony specjalista od dźwigni na nogi.

Mariusz Linke
MARIUSZ "MANOLO" LINKE (1969-2022)

PIERWSZY CZARNY PAS BJJ W POLSCE

Jest legendą Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce, jako pierwszy Polak otrzymał czarny pas brazylijskiego jiu jitsu od Jorge Macaco Patino. Był prawdziwym wojownikiem oraz oddanym i zawsze lojalnym przyjacielem.

Dawid Żywica
DAWID ŻYWICA (1991-2016)

ZAWODNIK MMA

Zawsze chciał wygrywać szybko, często to robił w pięknym stylu, który zapadał na długo w pamięci. Uśmiechnięty i skory do pomocy takiego zapamiętamy Dawida. Do dzisiaj jest nam ciężko pogodzić się ze stratą tego młodego zawodnika, którego wpieraliśmy praktycznie od początku jego kariery.

Adam Niedźwiedź
ADAM NIEDŹWIEDŹ

ZAWODNIK MMA

Adam przy odrobinie szczęścia, czyli gdy będą omijały go kontuzje, zwojuje bardzo wiele zarówno na matach grapplingu jak i MMA. Jest to prawdziwy atleta, który ma przed sobą jeszcze wiele lat wspaniałej kariery. Z roku na rok widzimy potężny rozwój u zawodnika Natal Gold Team, który wkrótce zaprocentuje szczególnie w MMA.

Maciej Linke
MACIEJ "LOBO" LINKE

CZARNY PAS BJJ

Maciej to młodszy brat Mariusza, który od najmłodszych lat towarzyszył mu na macie. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników brazylijskiego jiu jitsu, a także zawodnik MMA. Walczył na całym świecie, zdobywając liczne tytuły. Obecnie wraz z bratem prowadzą filię Macao Gold Team w Polsce, a po treningach Maciek występuje jako stand-uper.

Jędrek Loska
JĘDREK LOSKA

CZARNY PAS BJJ

Gdyby zrobić ranking najskromniejszych zawodników to Jędrzej zawsze otwierałby tabelę. Dziesiątki medali i wyróżnień zdobytych na licznych turniejach krajowych oraz zagranicznych. Jędrzej poświęcił się w stu procentach brazylijskiemu jiu jitsu, pracuje jako trener. Członek kadry narodowej Ne Waza.

Przemysław Gnat
PRZEMYSŁAW „PRZEMO” GNAT

CZARNY PAS BJJ

Lider Zenith BJJ w Polsce. Trener, który budzi respekt i poważanie. Dysponuje piekielnie silnym uchwytem. Swoją grę na macie toczy konsekwentnie i powoli. Niby wiesz co się stanie i starasz się temu zapobiec, ale i tak lądujesz w pułapce bez wyjścia. Założyciel jedynej akademii BJJ w Gnieźnie. Ceniony sędzia.

Mieszko Maciejewski
MIESZKO „MIEXON” MACIEJEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Typ zawodnika, który gdy przechodzi obok Ciebie czujesz na pierwszy rzut, że nie jest to człowiek z przypadku. Pasjonat, który poświęcił kawał życia i zdrowia jiu jitsu. Mieszko jest znany ze stylu, który niekiedy zupełnie nie pasuje do kategorii ciężkiej. Pomimo swoich gabarytów nie ma problemu zrolować berimbolo.

Karol Dzieniszewski
KAROL „DZIKI” DZIENISZEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Gdy Karol złapie na coś bakcyla będzie z „dzikim” uporem maniaka wdrażać to w życie do momentu osiągnięcia perfekcji. Zdyscyplinowany i przyzwyczajony do ciężkiej pracy dzięki której osiąga kolejne cele. Niegdyś rozważał starty w MMA, ale ostatecznie wygrała pasja do grapplingu.

Grzegorz Kloc
GRZEGORZ „YAMA” KLOC

CZARNY PAS BJJ

Pomimo stosunkowo młodego wieku Grzesiek był świadkiem narodzin polskiej sceny jiu jitsu oraz MMA w której brał i bierze udział do dnia dzisiejszego. Zawodnik, który dużo analizuje w walce i wprowadza w życie własne rozwiązania. Największą satysfakcję sprawiają mu przemyślane akcje, które górują nad siłą fizyczną.

Krzysztof Łukaszewicz
KRZYSZTOF ŁUKASZEWICZ

CZARNY PAS BJJ

Trener oraz zawodnik z licznymi sukcesami. Gdy siedzisz obok Krzyśka pokazującego techniki to emocje, których możesz doświadczyć to spokój, zaufanie, opanowanie i pewność siebie. Taki Krzysztof jest również podczas walki. Tutaj nie ma niepotrzebnych ruchów, wszystko jest przemyślane i czeka na swoją kolej.

Tomasz Paszek
TOMASZ PASZEK

CZARNY PAS BJJ

Pod ziemią zawodowo zajmuje się ratowaniem ludzkich żyć, na ziemi, a raczej na macie jest od kilkunastu lat zapaleńcem brazylijskiego jiu-jitsu. Aktualnie jest skupiony na prowadzeniu klubu, który prężnie się rozwija. Tomek od zawsze jest w dobrej formie, propaguje dietę bezmięsną i te brokuły chyba faktycznie działają! ;-)

Rokas NARUŠEVIČIUS
ROKAS NARUŠEVIČIUS

CZARNY PAS BJJ

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników brazylijskiego jiu jitsu na Litwie. Prowadzi prężnie działający klub A-Force i regularnie współpracuje z Renzo Gracie Academy. Jest prezesem Litweskiego związku JIu Jitsu. Mega sympatyczny i pomocny, a przy tym świetny trener i zawzięty sparing partner.

Robert Delic
RÓBERT "BONY" DELIČ

CZARNY PAS BJJ

Robert Delić pasjonat submission fightingu ze Słowacji, który prowadzi swój klub, a jego wychowankowie zaczynają odnosić co raz liczniejsze sukcesy. Robert z zainteresowaniem śledzi również polską scenę grapplingu i jest duża szansa, że będziecie mogli pokulać się z nim na zawodach czy obozach.

Marcin Kabat
MARCIN "SAMURAJ" KABAT

CZARNY PAS BJJ

Jeden z najdłużej trenujących w tym sportowym gronie, zaczynał od judo i pewnie nie spodziewał się, że tatami będzie jego drugim domem i sposobem na życie. Marcin jak przystało na jego pseudonim obrał drogę walki, do dzisiaj startuje na różnych turniejach grapplingowych im a za sobą występy w MMA. Na rywalizacji zjadł zęby. Dodatkowo prowadzi prężnie działający klub w Pile realizując się jako trener.

Jarosław Gajek
JAROSŁAW „PUMBA” GAJEK

CZARNY PAS BJJ

Pumba jest człowiekiem, który udowodnił przede wszystkim sobie, że motywacja jest kluczem do sukcesu. Z nastolatka posiadającego nadwagę dorobił się czarnego pasa bjj, licznych medali na arenie międzynarodowej oraz pewności siebie, która czasem jest bezcenna. Często walczy niestety z kontuzjami, ale ważne że zawsze wygrywa.

Kacper Rot
KACPER „OŚMIORNICA” ROT

CZARNY PAS BJJ

Ośmiornica ma jedną zasadę na macie: nie klepać. Niejednokrotnie widzieliśmy, gdy Kacper przegrywał walkę po czym dochodziło do kontrataku i to on wychodził zwycięsko. Pomimo młodego wieku jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem i ze sporymi szansami na bycie czołowym czarny pasem w Polsce.

Maciej Kałuszewski
MACIEJ „KAKA” KAŁUSZEWSKI

CZARNY PAS BJJ

Kaka jest opanowany zarówno na macie jak i życiu, ale przy tym zdeterminowany i zdecydowany na pewne ruchy. Wielkie możliwości motoryczne sprawiają, że mimo upływającego czasu jeszcze długo będzie postrachem młodzieży. Wyjątkowa odporność na ból oraz pokonywanie niesprzyjających okoliczności to siły napędowe Maćka.

Łukasz Bilski
ŁUKASZ BILSKI

CZARNY PAS BJJ

Oaza spokoju i bezstresowego podejścia do nauczania jiu-jitsu. Co chwila dostarcza na polską scenę nowy narybek w postaci utalentowanych zawodników. Nie dajcie się zwieść pozorom, jego styl walki nie jest już adekwatny do osobowiści. Ciasna kontrola, izometria, szybkie dźwignie to specjalność Łukasza.

Wojciech Korzemiacki
WOJCIECH KORZEMIACKI

BRĄZOWY PAS BJJ

Stosunkowo późno zainteresował się brazylijskim jiu-jitsu i od pierwszego treningu pewnie żałował, że nie stało się to wcześniej. W myśl zasady lepiej późno niż wcale Wojtas bardzo mocno zaangażował się w treningi co zaprocentowało szybkim progresem skillsów. Umiejętności organizacyjne i lotność w łapaniu technik pchnęły go w kierunku trenerskim, ale można go zobaczyć również na macie jako zawodnika.

Tomasz Pilarski
TOMASZ „ENERGETYK" PILARSKI

CZARNY PAS BJJ

Tomek jest jednym z tych Trenerów, którzy oprócz prowadzenia klubu pracują zawodowo i cały czas startują aktywnie na zawodach. Natłok obowiązków nie przeszkadza, a jest dodatkowym bodźcem do działania. Wysoki poziom kultury osobistej, zaczepne poczucie humoru i piekielna izometria taki opis po treningu z nim możemy upublicznić :)

Tomasz Niewiara
TOMASZ „NATAL” NIEWIARA

CZARNY PAS BJJ

Natal jest fanatykiem ciężkiej pracy. Swoją pogodą ducha zaraził wielu młodych ludzi jiu jitsu. Analizuje wiele walk co czyni go również, pomimo młodego wieku, świetnym trenerem. W kilka lat stworzył jeden z najprężniej rozwijających się klubów BJJ i MMA na Górnym Śląsku. Ciągle się rozwija tak samo jak jego zawodnicy.

Mariusz Koziej
MARIUSZ KOZIEJ

CZARNY PAS BJJ

Wydawałoby się, że koleś o tych gabarytach to czysta siła i buldożer. Mariusz to świetnie wyszkolony technicznie zawodnik, który walcząc z pleców czuje się jak ryba w wodzie. Po pierwszym sparingu możecie być zdziwieni, że zostaliście pokręceni starannie dopracowanymi technikami. Mario to szef organizacji Rio Grappling na terytorium Polski.

Przemysław Stolarek
PRZEMYSŁAW STOLAREK

TRENER BOKSU

Wieloletni pasjonat sportów walki, który wraz z synem Dawidem tworzą nierozerwalny zespół treningowy. W małej miejscowości na Pomorzu Zachodnim tworzy się coś wielkiego za sprawą pasji do sportu. Nowa sala powstała wspólnym zaangażowaniem, której pozazdrościłby niejeden gym, który kuje bokserskie talenty. Wszystko pod czujnym okiem trenerskim Przemola. Dyscyplina i wzajemny szacunek to podstawowe wartości na treningach w PBT.

Marcin Joachimiak
MARCIN JOACHIMIAK

CZARNY PAS BJJ

Marcin jest trenerem z powołania, zawsze obecny ze swoimi zawodnikami w różnych częściach Polski na zawodach. W małej miejscowości stworzył naprawdę mocny klub brazylijskiego jiu jitsu, który ma również dwie swoje filie. Od ponad 12 lat na macie i od zawsze w dobrej formie.

Przemysław Wojdalski
PRZEMYSŁAW WOJDALSKI

TRENER MOTORYKI

Trener motoryki mistrzów MMA najlepszych polskich organizacji. Człowiek od którego bije wyjątkowo dobra aura, którą przekłada na swoich podopiecznych. Jedną z jego głównych zalet jest kreatywność, na treningach nie będziecie się nudzić! 

Bartek Kulczycki
BARTEK KULCZYCKI

CZARNY PAS BJJ

Jedna z barwniejszych postaci w naszym teamie. Bartek po prostu ma pomysł na siebie i realizuje go konsekwentnie. Godzi obowiązki trenera oraz członka kadry narodowej ne waza. Wyróżnia go pewność siebie i łamanie schematów do których jesteśmy tak przyzwyczajeni.

Piotr Fręchowicz
PIOTR „GUMIŚ” FRĘCHOWICZ

CZARNY PAS BJJ

Gumiś rozpoczął treningu w 2013 roku i jest w tym momencie jednym z najdynamiczniej rozwijających się zawodników w naszym kraju. Grappler pochodzący z Radomia zdobył na krajowej arenie praktycznie wszystkie najbardziej wymagające tytuły. Po dwóch latach treningów wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Europy ADCC w kategorii pro ocierając się o mundial.

Michał Piwowarski
MICHAŁ PIWOWARSKI

ZAWODNIK MMA

Najprzystojniejszy w całej Ground Game Bandzie, mający rzesze fanek na instagramie. Michał Piwowarski w przerwie od social media bardzo ciężko trenuje. Nie można mu odebrać uporu i wiary w swoje możliwości. Jest w stanie jeszcze nie raz nas zaskoczyć.

Łukasz Truskolawski
ŁUKASZ „LUKE” TRUSKOLAWSKI

CZARNY PAS BJJ

Powiedzieć o Luku, że zajawka w nim kipi gęsta to jakby nic nie powiedzieć. Redaktor grapplerINFO.pl, prowadzący podcast Wolna Mata, a dodatkowo mocny czarny pas z zacięciem do nauczania. Urwie nogę, głowę, a po wszystkim opowie metodycznie jak to zrobił, ot cały Łukasz!

Hubert Szymajda
HUBERT SZYMAJDA

ZAWODNIK MMA

Hubert reprezentujący wschodnią stronę Polski jest uzależniony od treningu. Lubi gdy coś się dzieje i może uczestniczyć w nowych projektach. Zawsze skory do pomocy, swoim entuzjazmem przyciągnął na matę już niejednego adepta sportów walki. W MMA uwielbia poddawać rywali przed czasem.

Sebastian Parat
SEBASTIAN „GIZMO” PARAT

TRENER PERSONALNY

Bardzo dobry człowiek, który prawdopodobnie nie skrzywdziłby nawet muchy pomimo tego iż dysponuje siłą tura. Rzemieślnik świadom tego, że tylko ciężka praca przynosi efekty. Przybrał pseudonim „Trener Spartanin”, pewnie ze względu na to, że jego reżim treningowy jak i dieta są bardzo surowe i bezkompromisowe.

Artur Kamiński
ARTUR KAMIŃSKI

ZAWODNIK MMA

Artur to osoba, która nie boi się podejmowania wyzwań i wierzy w siebie. Doskonale sprawdza się jako organizator i motywator. Potrafi przyciągać do siebie ludzi. W walce zawsze daje z siebie sto procent, prawdopodobnie gdyby dostał okazję walki z GSP na jutro, dzisiaj już byłby w samolocie :)

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel