Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Dla Twojej wygody oferujemy wiele popularnych form płatności:

BLIK / PRZELEWY ONLINE / KARTY PŁATNICZE / PAY PO

Systemy Przelewy24 pozwala Ci w łatwy sposób realizować błyskawiczne płatności. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł zapłacić za Swoje zakupy, a my szybko zrealizujemy wysyłkę.

Do wyboru masz system BLIK, karty płatnicze, szybkie przelewy elektroniczne, a nawet odroczone płatności PayPo.

Przelewy24

PAYPAL

System PayPal pozwala Ci w szybki i łatwy sposób zapłacić za zakupy za pośrednictwem konta PayPal lub popularnych kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, Mastercard Electronic, MasterCard Mobile i inne). Jest to sposób, który pozwoli nam najszybciej zrealizować przesyłkę.
PayPal

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Zamówienie możesz również opłacić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, w tytule przelewu podaj numer zamówienia. Poinformuj nas, jeżeli decydujesz się na tą formę płatności, aby zapewnić szybką rejestrację płatności i wysyłkę zamówienia.


GGSPORTS SP. Z O. O.

Numer konta: 16 1140 2004 0000 3502 8052 2278

Nazwa banku: mBank S.A.PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność przy odbiorze jest realizowana przy wyborze odpowiedniej opcji podczas składania zamówienia. W tym przypadku płacisz w paczkomacie lub u kuriera odbierając paczkę.

CENY

Ceny towarów podawane są w złotych polskich, w USD lub w Euro i są cenami brutto, tzn. zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

pixel