Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gumy treningowe

( ilość produktów: 4 )

Gumy treningowe

( ilość produktów: 4 )

Guma oporowa działa poprzez stosowanie siły odporności na rozciąganie. Podczas treningu z gumami oporowymi Twoje ciało musi pracować ciężej niż bez nich, aby uzyskać ten sam poziom ruchu. W rezultacie, mięśnie rosną silniejsze i bardziej wytrzymałe.

 

Trening z gumami oporowymi jest świetnym sposobem na poprawę siły i wytrzymałości. Gumy oporowe dają ci możliwość ćwiczenia każdej partii mięśni, a także pomagają w utrzymaniu równowagi podczas treningu. Ponadto, gumy oporowe są lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie.

 

Trening z gumami oporowymi wykonasz praktycznie wszędzie: w domu, na dworze, na siłowni, w pracy podczas przerwy, czy nawet na lotnisku, czekając na swój lot. Gumy oporowe Ground Game są:


- uniwersalne - wykonasz z nimi ćwiczenia na każdą partię ciała,
- wytrzymałe - w produkcji stosujemy lateks i TPE, które są trwałe i odporne na rozciąganie,
- niewielkie - szczególnie mini bandy, więc możesz mieć je zawsze przy sobie.

Gumy treningowe - co dają?

Trening z gumami oporowymi może pomóc w poprawie siły, wytrzymałości i rzeźby mięśni. Ponadto, taki trening może pomóc w utrzymaniu równowagi i koordynacji.

Gumy oporowe sprawiają, że Twój trening jest bardziej urozmaicony, a także z powodzeniem zastępują niektóre sprzęty typowe dla siłowni. Stosując bandy, możesz trenować każdą partię ciała, wykonując trening siłowy, wydolnościowy lub szybkościowy.


- Wzmocnisz mięśnie,
- Spalisz tkankę tłuszczową,
- Wykonasz porządną rozgrzewkę i rozciąganie,
- Zwiększysz swój zakres ruchu,
- Poprawisz kondycję,
- Wrócisz do formy po kontuzji.

 

Jak dobrać gumy treningowe?

Wszystkie taśmy treningowe są polecane zarówno osobom początkującym, które dopiero zaczynają trening, jak i zawodowcom, szukającym nowych form ćwiczeń. Wybierając gumy, zwróć uwagę na ich opór - w tym przypadku kolor to nie tylko kwestia estetyki, ale i oznaczenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie produktu. W ofercie Ground Game znajdziesz 2 typy bandów:


Gumy treningowe power band- długie taśmy o zamkniętym obwodzie wykonane z lateksu. Power bands to także gumy treningowe do podciągania się na drążku.


- Gumy oporowe mini band - krótkie taśmy z TPE o zamkniętym obwodzie.

 

Gumy oporowe - ćwiczenia

Gumy treningowe możesz wykorzystać do samodzielnych ćwiczeń lub ćwiczeń z innym sprzętem. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania bandy mogą ułatwiać wykonywanie ruchu, np. podczas podciągania na drążku lub go utrudniać, stawiając większy opór np. w trakcie odwodzenia nogi. Zobacz przykładowe ćwiczenia z gumami oporowymi, które przygotowaliśmy z trenerem personalnym Przemkiem Wojdalskim: sprawdź nasz kanał na YouTube.

pixel