Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Legginsy dla dzieci

( ilość produktów: 6 )
Rozmiary
Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry

Legginsy dla dzieci

( ilość produktów: 6 )

Legginsy dla dzieci, to obowiązkowy element ubioru każdego dziecka, które poświęca czas aktywności fizycznej. Nie jest ważne czy trenuje zapasy, BJJ, MMA, biega, czy jeździ na rowerze. Ważne natomiast jest to, by legginsy stanowiły właściwą ochronę dla ciała dziecka. 

Idealnym wyborem będą legginsy dziecięce, które mamy w swojej ofercie. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej:

 

Bezpieczeństwo i ochrona:

Legginsy dla dzieci Ground Game wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu skutecznie minimalizują ryzyko otarć skóry.  Funkcja termoaktywna materiału utrzymuje optymalną temperaturę ciała dziecka podczas treningu, chroniąc przed przegrzaniem i wyziębieniem.

 

 

Komfort treningu

Nasze legginsy sportowe zostały stworzone z najlepszej jakości materiału, są lekkie, oddychający materiał dba o właściwe odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, a jego elastyczne właściwości powodują, że doskonale dopasowuje się do ciała dziecka, pozwalając na pełen, swobodny zakres ruchu.

 

Design

Legginsy dziecięce Ground Game to wygoda i bezpieczeństwo, ale również świetny, stylowy wygląd. Dzieci doskonale czują się w naszych legginsach, chętnie w nich ćwiczą i czerpią radość z treningu. Dostępne wzory legginsów dla dzieci zadowolą każdego chłopca i dziewczynkę.

 

Wszechstronność

Legginsy to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów stroju sportowego dla dzieci. Wygoda, funkcje termoaktywne i ochronne powodują, że legginsy dla dzieci doskonale sprawdzą się podczas treningów jiu jitsu, zapasów, mma, akrobatyki, fitness, cross trening, na rowerze a nawet nartach czy desce snowboardowej. Legginsy dostępne są dla dzieci o wzroście od 122 do 152cm.

 

Decydując się na naszą odzież sportową, masz gwarancję odpowiedniej ochrony  oraz tego, że podczas treningów Twoja pociecha będzie czuła się komfortowo.

 

pixel