O marce

Misja

Stworzone żeby dawać radość z trenowania nowoczesnych sportów walki w produktach, które mają niepowtarzalny design.

GROUND GAME - LET’S PLAY
Ludzie
Ludzie

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata to cechy, które cenimy najbardziej w zawodnikach sportów walki. Współpracując z takimi ludźmi czujemy się najlepiej.

Radość
Radość

Radość jaką dają treningi sportów walki jest dla nas bardzo istotna. Każdy może czerpać z niej pełnymi garściami, doskonaląc swoje ciało i umysł i otaczając się dobrą energią.

Edukacja
Edukacja

Realizując projekt Ground Game Academy z pomocą naszych mistrzów, wspieramy amatorów w dążeniu do doskonałości. Dajemy Wam wiedzę, która do tej pory dostępna była tylko dla wtajemniczonych.

Ground Game powstało latem w 2010 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie marki, która zainspiruje Was do treningu.

Wierzymy, że ćwiczenie sportów walki daje możliwość spędzania czasu z ludźmi, którzy mają dystans do siebie, są inteligentni i mają duże poczucie humoru.

Wierzmy w to, że każdy może ćwiczyć i osiągać swoje większe lub mniejsze sukcesy na macie, w ringu czy klatce.

Projektujemy dla Was niepowtarzalny sprzęt i odzież, która daje radość z treningu, a dodatkowo dzięki Ground Game Academy, uczymy Was jak być lepszymi sportowcami.

Przyłącz się do nas - Let's Play!

Trenujemy, walczymy na zawodach, angażujemy się w nasze środowisko i wspieramy organizatorów rozmaitych przedsięwzięć jak gale czy zawody sportowe.

Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
ZGADZAM SIĘ
pixel