O marce

Misja

Misją Ground Game Sportswear jest tworzenie produktów, które zachwycą Was jakością i zwalą z nóg designem przy doskonałej obsłudze klienta oraz wsparciu sportowców w ich codziennym dążeniu do mistrzostwa.

GROUND GAME - LET’S PLAY
Jakość
Jakość

Jakość ma dla nas kluczowe znaczenie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi fabrykami. Nigdy nie szukamy oszczędności kosztem jakości. Wszystkie produkty są dokładnie testowane przez naszych zawodników zanim zostaną wypuszczone na rynek.

Klienci
Klienci

Zadowoleni klienci to nasze największe osiągnięcie. Przez ponad 6 lat działalności dostarczyliśmy tysiące produktów do klientów w Europie, Ameryce, Azji i Australii. Sami trenujemy, startujemy na zawodach i poruszamy się w środowisku sportowym od ponad 10 lat, dlatego bardzo cenimy sobie kontakt z Wami.

Design
Design

Doskonały design to trzeci filar na którym zbudowaliśmy Ground Game. Wkładamy mnóstwo wysiłku i pracy w przygotowanie koncepcji produktów, następnie nasz utalentowany team grafików wciela pomysły w życie. Na styl Ground Game miały wpływ dwa nurty: japońska kultura oraz czysty nowoczesny design.

Mistrzowie
Mistrzowie

Ground Game Banda to grupa zawodników, których wspieramy w ich walce by stać się mistrzami. Przyszłość sportu leży w ludziach, którzy są gotowi poświęcić całe życie oraz ogrom ciężkiej pracy w dążeniu do doskonałości. Mamy szczęście pracować z ludźmi, którzy nie tylko są świetnymi zawodnikami ale również oddanymi przyjaciółmi.

Ground Game Sportswear powstało latem 2010 roku, kiedy to podczas dłuższej rozmowy postanowiliśmy, że chcemy wprowadzić powiew świeżości do odzieży sportowej na polskim rynku. Na początku naszym celem była produkcja ciekawych t-shirtów z motywami jiu jitsu, które sami trenowaliśmy od dłuższego czasu. Po kilku miesiącach wiedzieliśmy już, że był to dobry pomysł i postanowiliśmy pójść o krok dalej.

Pod koniec 2010 wyprodukowaliśmy pierwsze kimona, spodenki MMA i rashguardy. Pozytywny odbiór sprawił, że robiliśmy kolejne kroki ciągle podnosząc jakość.

Od 2010 minęło ponad 6 lat, a my w międzyczasie zdążyliśmy zrobić rebranding, trzykrotnie zmienić platformę sklepową i zrealizować ponad 100 różnych projektów.

Wywodzimy się ze sportów walki, ale aktualnie wprowadzamy nowe linie do naszej oferty. Staramy się zrobić kolejny krok i teraz naszym celem jest produkcja odzieży do innych sportów.

Linia Cross Game to produkty dedykowane dla entuzjastów treningu przekrojowego natomiast Fit Game stworzyliśmy dla osób, które czerpią większą przyjemność z treningów na siłowni czy sali fitness.

Trenujemy, walczymy na zawodach, angażujemy się w nasze środowisko i wspieramy organizatorów rozmaitych przedsięwzięć jak gale czy zawody sportowe.

Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
ZGADZAM SIĘ
pixel