Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaski bokserskie

( ilość produktów: 5 )
Rozmiary
Pokaż tylko

Kaski bokserskie

( ilość produktów: 5 )

Do czego służy kask bokserski?

Kask bokserski jest używany, aby chronić głowę i twarz przed ciosami. Jest to ważne, ponieważ może to zapobiec poważnym obrażeniom głowy i oczu. Kaski bokserskie są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, a także w różnych kolorach. Wybierając kask, należy upewnić się, że jest on odpowiednio dopasowany do rozmiaru głowy i ma wystarczająco dużo miejsca na nos i uszy. W Ground Game znajdziesz kaski bokserskie w 2 rozmiarach:

- S/M dla głowy o obwodzie ok. 56 cm
- L/XL dla głowy o obwodzie powyżej 60 cm

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając kask bokserski?

Przede wszystkim zwróć uwagę, aby rozmiar kasku bokserskiego pasował do obwodu Twojej głowy. Za mały kask będzie Twoim największym wrogiem, a zbyt luźny, może się łatwo zsunąć z głowy w trakcie treningu lub walki. Kolejną ważną rzeczą jest to, aby upewnić się, że kask ma odpowiednią wentylację. Dobrze wentylowany kask bokserski pozwoli Ci się skupić na walce, a nie pocie cieknącym po twarzy. 

Istotny jest również materiał, z którego jest wykonany kask bokserski. W kaskach bokserskich Ground Game zastosowaliśmy skórę syntetyczną Skintex, która wyróżnia się swoją trwałością i wytrzymałością na pęknięcia oraz zadrapania.

 

pixel