Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce NEW

Chcemy, aby trening sportów walki dawał radość i satysfakcję, dlatego tworzymy topowe produkty, które wyróżniają się wytrzymałością i designem.

Nasze wartości

Ludzie

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata to cechy, które cenimy najbardziej w zawodnikach sportów walki. Gdy współpracujemy z takimi ludźmi, dajemy z siebie wszystko i czujemy ogromną satysfakcję.

Radość

Radość, jaką dają treningi sportów walki, jest dla nas szczególnie ważna. Każdy może czerpać z niej pełnymi garściami, doskonaląc swoje ciało i umysł oraz otaczając się dobrą energią.

Edukacja

Realizując projekt Ground Game Academy z pomocą naszych mistrzów, wspieramy amatorów w dążeniu do doskonałości. Dajemy Wam wiedzę, która do tej pory dostępna była tylko dla wtajemniczonych.

O nas

Ground Game powstało latem w 2010 roku i od samego początku naszym celem było stworzenie marki, która zainspiruje Was do treningu.

Trenowanie sportów walki daje możliwość spędzania czasu z inteligentnymi ludźmi, którzy mają poczucie humoru i dystans do siebie.

Wierzmy w to, że każdy może ćwiczyć i osiągać sukcesy na macie, w ringu czy klatce.

Projektujemy dla Was niepowtarzalny sprzęt i odzież, która daje radość z treningu, a dodatkowo dzięki Ground Game Academy, uczymy Was jak być lepszymi sportowcami.

Przyłącz się do nas - Let’s Play!

Nasze marki

Wspieramy gale i zawody

Trenujemy, walczymy na zawodach, angażujemy się w nasze środowisko i wspieramy organizatorów rozmaitych przedsięwzięć jak gale czy zawody sportowe.


Mistrzostwa Polski BJJ

Puchar Polski BJJ

Mistrzostwa Polski Submission Only

DFN

Ground Game Cup

VFN
pixel