Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce NEW

Chcemy, aby trening sportów walki dawał radość i satysfakcję, dlatego tworzymy topowe produkty, które wyróżniają się wytrzymałością i designem.

Nasze wartości

To oferta dla osób, które chcą otworzyć sklep stacjonarny lub już go posiadają i szukają partnera w postaci sprawdzonej marki. Prowadząc Ground Game Shop, rozwiniesz skrzydła - skorzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia oraz zapewnisz klientom kompletny asortyment sprzętu i odzieży do sportów walki. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, skontaktuj się z nami.

Ludzie

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata to cechy, które cenimy najbardziej w zawodnikach sportów walki. Gdy współpracujemy z takimi ludźmi, dajemy z siebie wszystko i czujemy ogromną satysfakcję.

Radość

Radość, jaką dają treningi sportów walki, jest dla nas szczególnie ważna. Każdy może czerpać z niej pełnymi garściami, doskonaląc swoje ciało i umysł oraz otaczając się dobrą energią.

Edukacja

Realizując projekt Ground Game Academy z pomocą naszych mistrzów, wspieramy amatorów w dążeniu do doskonałości. Dajemy Wam wiedzę, która do tej pory dostępna była tylko dla wtajemniczonych.

O nas

Ground Game powstało latem w 2010 roku i od samego początku naszym celem było stworzenie marki, która zainspiruje Was do treningu. Trenowanie sportów walki daje możliwość spędzania czasu z inteligentnymi ludźmi, którzy mają poczucie humoru i dystans do siebie. Wierzmy w to, że każdy może ćwiczyć i osiągać sukcesy na macie, w ringu czy klatce. Projektujemy dla Was niepowtarzalny sprzęt i odzież, która daje radość z treningu, a dodatkowo dzięki Ground Game Academy, uczymy Was jak być lepszymi sportowcami.

Przyłącz się do nas - Let’s Play!

Nasze marki

Lorem ipsum dolor sit amet

Trenujemy, walczymy na zawodach, angażujemy się w nasze środowisko i wspieramy organizatorów rozmaitych przedsięwzięć jak gale czy zawody sportowe.

pixel