Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce NEW

Chcemy, aby trening sportów walki dawał radość i satysfakcję, dlatego tworzymy topowe produkty, które wyróżniają się wytrzymałością i designem.

Nasze wartości

Ludzie

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata to cechy, które cenimy najbardziej w zawodnikach sportów walki. Gdy współpracujemy z takimi ludźmi, dajemy z siebie wszystko i czujemy ogromną satysfakcję.

Radość

Radość, jaką dają treningi sportów walki, jest dla nas szczególnie ważna. Każdy może czerpać z niej pełnymi garściami, doskonaląc swoje ciało i umysł oraz otaczając się dobrą energią.

Edukacja

Realizując projekt Ground Game Academy z pomocą naszych mistrzów, wspieramy amatorów w dążeniu do doskonałości. Dajemy Wam wiedzę, która do tej pory dostępna była tylko dla wtajemniczonych.

O nas

Ground Game powstało latem w 2010 roku i od samego początku naszym celem było stworzenie marki, która zainspiruje Was do treningu.

Trenowanie sportów walki daje możliwość spędzania czasu z inteligentnymi ludźmi, którzy mają poczucie humoru i dystans do siebie.

Wierzmy w to, że każdy może ćwiczyć i osiągać sukcesy na macie, w ringu czy klatce.

Projektujemy dla Was niepowtarzalny sprzęt i odzież, która daje radość z treningu, a dodatkowo dzięki Ground Game Academy, uczymy Was jak być lepszymi sportowcami.

Przyłącz się do nas - Let’s Play!

Nasze marki

Wspieramy gale i zawody

Trenujemy, walczymy na zawodach, angażujemy się w nasze środowisko i wspieramy organizatorów rozmaitych przedsięwzięć jak gale czy zawody sportowe.


Mistrzostwa Polski BJJ

Puchar Polski BJJ

Mistrzostwa Polski Submission Only

DFN

Ground Game Cup

VFN
pixel