Wybierz swój sklep
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wspolpraca - NEW

Ubieramy ekipy i wyposażamy kluby sportowe

Sprzęt i odzież sygnowane logo Ground Game znajdziesz na całym świecie. Współpracujemy z klubami i trenerami m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Hoszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.

Dołącz do ich grona!

Co nas wyróżnia

Wybierasz sprawdzone produkty

W produkcji odzieży i sprzętu klubowego stosujemy te same materiały, z których powstają nasze produkty kolekcyjne. Otrzymujesz tę samą wysoką jakość.

Otrzymujesz unikatową grafikę

Projekt kolekcji przygotują doświadczeni graficy tworzący na co dzień produkty Ground Game. Masz gwarancję, że projekt będzie przygotowany perfekcyjnie.

Realizujemy zamówienia od 15 sztuk

Tak małe zamówienia realizujemy dzięki stałej współpracy z zaufanymi dostawcami i sprawdzonymi polskimi producentami.

Wybierz Ground Game

Ground Game jest marką o ugruntowanej pozycji w świecie sportów walki chętnie wybieraną przez cenionych zawodników i trenerów. Słyniemy z wysokiej jakości wykonania i praktycznych rozwiązań, dzięki czemu trening w naszej odzieży to czysta przyjemność - te słowa potwierdzają poniższe liczby.

12+

lat doświadczenia

14 000+

zadowolonych klientów

100+

realizacji klubowych

Jak to działa?

Składasz zamówienie

Ustalamy szczegóły zlecenia. Składasz wstępne zamówienie.

Tworzymy projekt

Opracowujemy indywidualny wygląd zamówionych produktów. Wybieramy odpowiednie kroje i materiały oraz tworzymy grafikę.

Rozpoczynamy produkcję

Po zaakceptowaniu projektu składasz właściwe zamówienie. Rozpoczynamy produkcję, która trwa około 4 tygodni.

Twój klub ma nowe stroje!

Opłacasz zamówienie i otrzymujesz towar.

Przykładowe realizacje

Zobacz projekty, jakie przygotowaliśmy w ostatnich latach dla klubów i trenerów w Polsce i Europie. Zadbaliśmy o ich wyjątkowy charakter, dopracowany design i kolorystykę. Podobają Ci się? Tak może wyglądać Twój przyszły wzór.

Poznaj opinie naszych klientów

Stawiamy na wysoką jakość wykonania i sprawną komunikację, dzięki czemu nawiązując współpracę z Ground Game, zyskujesz nie tylko niepowtarzalną kolekcję klubową, ale i solidnego partnera.

Jędrzej Swaton

OCTOPUS ŁÓDŹ

Z firmą Ground Game współpracujemy od 2015 roku. Chłopaki na samym początku uwierzyli w nasz pomysł i wsparli I edycję Octopus BJJ Cup.

Gdy w 2016 roku otworzyliśmy klub oczywistym było, że klubowe ciuchy będą od Ground Game. Od tamtej pory zrobili dla nas setki rashy, spodenek czy bluz.

Uważam, że Ground Game to najlepsza firma jeśli chodzi o jakość produktu i obsługę klienta/ klubów. Polecam!

Adam Górny

ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK

Jakość bez zarzutu - uważam, że mają najlepsze ciuchy sf/no gi na polskim rynku (nie chodzi o wzory, tylko dodatkowe usprawnienia - jak gumki w raszach, czy spodenki zapinane na rzep od góry, przez co rzep dużo dłużej trzyma niż u konkurencji).

Szczerze polecam Ground Game do współpracy zarówno w zakresie zakupu odzieży treningowej jak i personalizowanej pod logo/ kolory klubowe.

Łukasz Bilski

MARGA RADOM

Moje działania z firmą Ground Game nie ograniczają się do wypuszczania odzieży klubowej i zaopatrywaniu moich podopiecznych w sprzęt GG. Działamy razem na wielu polach, rozwijając wspólne cele.

To, co podoba mi się w realizacjach klubowych to jakość materiałów, która ma pokrycie 1:1 do produktów sprzedawanych w sklepie. I co równie ważne - zawsze mogę liczyć na sprawny kontakt.

Chcesz złożyć zamówienie klubowe?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zamówień klubowych skontaktuj się z Kamilem, który przedstawi Ci szczegóły oferty i chętnie udzieli Ci odpowiedzi na wszelkie pytania.

+48 536 206 319
k.maslij@groundgame.com
pixel