Rashguardy dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 8

Twoje dziecko trenuje BJJ? Zapasy? A może jeździ na rowerze? Jeśli masz pociechę, która chętnie uprawia sport, to doskonale wiesz, jak ważna jest właściwa ochrona i bezpieczeństwo. Nasze rashguardy dla dzieci zapewniają maksymalną ochronę, komfort i świetny wygląd!

 

Bezpieczeństwo i ochrona

Wychodząc na przeciw potrzebom, oferujemy dziecięce rashguardy, które dzięki wysokiej jakości materiałów idealnie spełniają funkcję ochronną, dbając np. o zminimalizowanie ryzyka otarć skóry. Funkcja termoaktywna wydajnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, chroniąc przed wyziębieniem organizmu dziecka. Mały wojownik lub wojowniczka, bo nie ma znaczenia tutaj płeć, może trenować bezpiecznie przy zachowaniu maksymalnej wygody. 

 

Komfort treningu

Dedykowany dla dzieci krój oraz najwyższej jakości elastyczny materiał zapewniają idealne dopasowanie koszulki do ciała dziecka a termoaktywne właściwości materiału utrzymują optymalną temperaturę. Każdy rashguard dla dzieci wytwarzany jest w technologii FLATLOCK z użyciem płaskich szwów, które nie podrażniają skóry podczas intensywnych treningów BJJ, MMA lub biegów i jazy na rowerze na długich dystansach.

 

Wszechstronność

Rashguard to niezbędny element stroju sportowego dla dzieci. Wygoda i funkcje ochronne sprawiają, że rashguard doskonale sprawdza się jako dziecięcy strój BJJ, strój do MMA, na zapasy, akrobatykę, gimnastykę, cross trening, rower lub na narty.

 

Design

Rashguardy dla dzieci Ground Game to nie tylko najlepsza funkcjonalna odzież sportowa, ale również świetny wygląd. Stylowe, najwyższej jakości projekty graficzne są doskonałe zarówno dla chłopców jak i dziewczyn. W połączeniu z naszymi legginsami stworzysz kompletny,  niepowtarzalny strój MMA dla dzieci, strój do treningów brazylijskiego jiu jitsu, na rower, akrobatykę lub treningi typu cross / fitness.

    Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
    ZGADZAM SIĘ
    pixel