Rashguardy

ilość znalezionych towarów: 24

Rashguard, to podstawowy element sprzętu każdej osoby związanej ze sportem. W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości rashguardy, które idealnie sprawdzą się między innymi podczas treningów BJJ, MMA, crossfit, ćwiczeń na siłowni czy jazdy na rowerze.

 

Materiał, z którego zostały stworzone nasze rashguardy, pozwala na odczuwanie komfortu podczas aktywności fizycznej, dzięki temu, że zachowuje optymalną temperaturę ciała i skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz rasha. 


Dodatkowymi atutami są płaskie szwy, które nie drażnią ciała i są bardzo wytrzymałe oraz silikonowy pasdzięki któremu koszulki zawsze są na swoim miejscu, a problem odsłoniętych pleców przestaje istnieć. 

 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno rashguardy z krótkim, jak i z długim rękawem, z klasycznym designem, ale także bardziej oryginalnym, symbolicznym i unikalnym. 

Róźnorodność kolorystyczna i graficzna połączona z najlepszą jakością sprawia, że każdy znajdzie tu dla siebie idealny rash guard! 

    Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
    ZGADZAM SIĘ
    pixel