Spodenki MMA (obcisłe) - Vale Tudo

ilość znalezionych towarów: 15

Obcisłe spodenki Vale Tudo świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń na siłowni czy jazdy na rowerze, ale przede wszystkim podczas treningów MMA i BJJ. Zawodnicy sportów walki bardzo często decydują się właśnie na ten rodzaj spodenek, ponieważ podczas walki przeciwnik ma utrudnione zadanie, gdyż trudno jest za nie chwycić.  

 

Nasze spodenki Vale Tudo są oddychające i elastyczne. Idealnie opinają ciało i zapewniają maksymalną higienę. Zastosowaliśmy również podwójną warstwę materiału, dzięki czemu nie ma potrzeby zakładania pod spód bielizny, ponieważ oprócz wspomnianej wyżej higieny, nie prześwitują. 

 

W ofercie posiadamy zarówno spodenki w klasycznym stylu, jak również bardziej oryginalnym i symbolicznym. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

    Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
    ZGADZAM SIĘ
    pixel