Kimona/GI do BJJ dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 11

Chcesz, by Twoje dziecko trenowało BJJ w najlepszej jakości GI? Idealnie trafiłeś. Kimona dla małych wojowników brazylijskiego jiu-jitsu zaprojektowaliśmy ze świadomością tego, że najmłodsi z reguły są najbardziej wymagający. Dlatego krój kimon dla dzieci jest specjalnie dostosowany, a materiał wygodny i miękki.

 

W naszym GI do BJJ, Twoja pociecha będzie mogła w sposób bezpieczny i wygodny doskonalić swoje umiejętności.

Dziecięce kimona BJJ Ground Game dostępne są dla dzieci o wzroście od 116cm do 156cm.

 

Design

W Ground Game bardzo wiele uwagi poświęcamy procesowi projektowania sprzętu do BJJ dla dzieci, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo, wygodę oraz wygląd. Kimona BJJ dla dzieci marki Ground Game to dedykowany krój, zapewniający maksymalny komfort podczas treningu, sprawdzone materiały oraz świetny wygląd.  W naszym GI do BJJ dzieci czują się wygodnie i pewnie, a to przekłada się na większą przyjemność i chęć do dalszych treningów.

 

Strój do jiu jitsu dla dzieci

Tak jak w dorosłym BJJ, kimono to podstawowy, ale nie jedyny komponent stroju dla dzieci. Pod kimono polecamy dodatkowo ubrać rashguard i legginsy, które nie tylko ochronią dziecko przed otarciami, ale dzięki funkcji termoaktywnej zapewnią optymalną temperaturę ciała podczas treningu. Nierozłącznym elementem stroju do jiu jitsu dla dzieci jest również pas BJJ, który służy do wiązania GI i określa stopień zaawansowania małego wojownika. W naszym sklepie oferujemy wszystkie produkty niezbędne, aby skompletować najwyższej jakości strój do jiu jitsu dla dzieci.

 

    Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
    ZGADZAM SIĘ
    pixel